Usługi spawania

Spawanie MIG/MAG, TIG, MMA

Zdjecie (1)

Usługi spawalnicze na najwyższym poziomie

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu  usług spawalniczych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, wysokiej jakości wyposażenie oraz wykwalifikowanych spawaczy, co gwarantuje realizację zleceń na najwyższym poziomie. Zajmujemy się spawaniem różnego rodzaju konstrukcji stalowych, elementów hal, wiat, balustrad, bram, schodów, ogrodzeń, poręczy, konstrukcje reklam, konstrukcje magazynowe, regały, barierki, słupy nośne, podesty i nie tylko. Podejmujemy się wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Wysoka jakość spawania jest priorytetem

Wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania naszych klientów. Potrafimy również doradzić w kwestii doboru odpowiedniej metody spawania, czy rozwiązań technologicznych. Przykładamy uwagę do każdego etapu prac spawalniczych – od zapoznania się z dokumentacją, odpowiedniego rozplanowania prac, aż po właściwe wykonanie spawów. Jakość położonych spoin jest bez wątpienia najważniejszym kryterium oceny, dlatego poddawane są one surowej kontroli jakości. Dzięki temu mamy pewność, że klient otrzyma produkt, zgodny z dokumentacją oraz wszelkimi wymaganiami.

Spawanie MMA

Wykonujemy usługi spawalnicze metodą MMA, czyli elektrodą otuloną, która jest najstarszą i najbardziej uniwersalną metodą spawania. O jakości spoin decydują w głównej mierze doświadczenie i umiejętności spawacza. Wykorzystywana jest do spawania różnego rodzaju metali, w niemal każdych warunkach.

Spawanie MIG/MAG

Jedną z metod spawania, którą realizujemy jest spawanie MIG/MAG, która wykorzystuje topliwą elektrodę w osłonie gazów aktywnych lub obojętnych. Metoda ta zapewnia wysoką jakość spoin oraz krótki czas realizacji. Jest to z pewnością najpopularniejsza obecnie metoda spawania konstrukcji. Wykonujemy spawanie metodą MAG takich materiałów jak: stal konstrukcyjna niestopowa, niskostopowa i wysokostopowa. Metoda spawania MIG jest stosowana natomiast dla wszelkich metali i stopów nieżelaznych, np. aluminium, miedź, itp.

Zdjecie (2)

Spawanie TIG alumiunium i stali nierdzewnej

Spawanie metodą TIG (Tungsten Inert Gas) wykorzystuje nietopliwą elektrodę wolframową w osłonie gazu obojętnego chemicznie. W wypadku tej metody jest możliwe, ale niekonieczne stosowanie materiału dodatkowego. Głównymi zaletami spawania TIG są: wysoka jakość i czystość spoin, możliwość łączenia różnego rodzaju metali i stopów, niemal dowolna pozycja spawania, brak rozprysków spawalniczych. Świadczymy usługi spawania metodą TIG m.in. dla następujących materiałów: stale stopowe, stale nierdzewne, aluminium.

Spawanie w Wielkopolsce

Nasze usługi spawania skierowane są zarówno dla firm jak i osób prywatnych, z całego kraju, w tym z Wielkopolski: Piły, Poznania, Wągrowca, Obornik, Rogoźna, Murowanej Gośliny, Szamotuł, Wronek, Wałcza, Gniezna. San zakład Flux Medical zlokalizowany jest w Rogoźnie wlkp. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych poprzez telefon, mail, lub formularz kontaktowy.

Flux Usługi