Kontenery

Produkcja, renowacja i wynajem kontenerów

produkcja-kontenerow-zdjecie2

Produkcja kontenerów poparta doświadczeniem

Flux Medical jest uznanym producentem kontenerów dla medycy, przemysłu i budownictwa modułowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji kontenerów dla diagnostyki medycznej – tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego, będąc tym samym jedną z wiodących firm na polskim rynku. Współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń diagnostycznych i wyposażenia medycznego. Jesteśmy z tego niezwykle dumni.

Produkcja, renowacja i wynajem kontenerów

Nasze podejście charakteryzuje kompleksowość. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i produkcją kontenerów ale również ich renowacją, wynajmem. Nasze kontenery przeznaczone są do różnorodnych zastosowań w wielu branżach. Oprócz kontenerów medycznych, produkujemy również kontenery budowlane, biurowe, socjalne oraz na indywidualne zamówienie.

Wykonujemy indywidualne zabudowy kontenerowe dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Realizujemy dostawy kontenerów dowolne miejsce na świecie również z możliwością montażu.

Kontenery modułowe – budownictwo modułowe

Realizujemy projekty budowlane w systemie modułowym, z wykorzystaniem prefabrykatów przestrzennych, wytworzonych w naszym zakładzie produkcyjnym w Boguniewie, koło Rogoźna. Znajdują one coraz szersze zastosowanie jako budynki użyteczności publicznej, medycznej, wojskowej, budowlanej i biurowej. Ich niewątpliwą zaletą jest:

  • stanowcze skrócenie całego procesu inwestycyjnego,
  • szybsze oddanie budynku do użytku,
  • możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji,
  • możliwość zdemontowania i przemieszczenia modułów do innej lokalizacji (mobilność),
  • łatwość zmian funkcji użytkowych,
  • wysoka trwałość i odporność na warunki atmosferyczne,
  • parametry odpowiadające budynkom w technologii tradycyjnej.
produkcja-kontenerow-zdjecie1

Wysoka jakość wykonania kontenerów

Konstrukcję nośną naszych modułów stanowią profile stalowe odpowiednio zabezpieczone antykorozyjnie i pożarowo. Ze względu na ciężar systemu, możliwe jest wykonanie nadbudowy budynku nawet w takich sytuacjach gdzie nie jest to możliwe w systemie tradycyjnym. Przykładamy dużą uwagę do wykończenia i estetyki naszych modułów. Na każdym etapie poddajemy je kontroli jakości w celu wykrycia jakichkolwiek wad, aby mieć pewność, że dostarczone przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością.

Zapytaj o kontenery lub budownictwo modułowe

Jesteśmy specjalistami w produkcji kontenerów oraz projektów budownictwa modułowego. Chętnie doradzimy Ci w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Flux Usługi