Gięcie blach

Gięcie blach na prasie krawędziowej CNC

Zdjecie (15)

Gięcie blach na prasie krawędziowej

Świadczymy kompleksowe usługi gięcia blach płaskich na nowoczesnej prasie krawędziowej CNC Bystronic Xpert Pro. Posiada ona nacisk 220 ton i umożliwia gięcie blach o szerokości 4300 mm. Spełnia ona najwyższe wymogi wydajnościowe i jakościowe w zakresie gięcia blach. Cechują ją wysoki stopień powtarzalności oraz precyzja. Możliwe jest wykonanie skomplikowanych gięć przy zachowaniu niezwykle dokładnych kątów.

Najwyższa jakość gięcia blach

Wiemy, jak ważna jest precyzja oraz jakość dostarczanych produktów, dlatego przykładamy dużą uwagę do każdego etapu produkcji – od analizy przesłanej dokumentacji, po dobór odpowiednich matryc i promieni gięcia, aż po przygotowanie blach do wysyłki. Możesz liczyć na nasze doświadczeni i doradztwo w zakresie gięcia blach.

Gięcie CNC

Gięcie blach na prasie krawędziowej CNC gwarantuje niezwykłą powtarzalność giętych elementów oraz dokładność kątową. Każde zamówienie może zostać zrealizowane w krótszym czasie niż na tradycyjnych prasach, dzięki funkcji SpeedBend. Nasze prasy posiadają również funkcją EnergySaver, co przekłada się na niższe koszty gięcia. W ten sposób dbamy również o środowisko naturalne.

Zdjecie (14)

Gięcie blach stalowych, kwasoodpornych, cynkowanych, aluminiowych i gatunkowych

Nasza kompleksowa oferta gięcia blach obejmuje:

  • gięcie blach ze stali czarnej,
  • gięcie blach ze stali kwasoodpornej,
  • gięcie blach ze stali gatunkowej,
  • gięcie blach z aluminium.

Zapewniamy również gięcie blach z różnych materiałów, w tym trudnoobrabialnych.

Gięcie CNC blach dla klientów z Wielkopolski

Realizujemy usługę gięcia blach płaskich dla klientów z całego kraju, w szczególności z Wielkopolski, w tym mi.in. z: Poznania, Piły, Obornik, Wągrowca, Rogoźna, Gniezna, Szamotuł, Chodzieży, Budzynia, Wałcza. Nasz zakład znajduje się w Rogoźnie wlkp. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz terminową realizację. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wykonujemy gięcie blach zarówno z materiału własnego, jak i powierzonego. Realizujemy nawet nietypowe zlecenia, poddające obróbce plastycznej różnego rodzaje blach.

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych. Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę gięcia blach i nie tylko.

Flux Usługi