Cięcie blach

Profesjonalne usługi cięcia laserowego blach płaskich

Zdjecie (3)

Cięcie laserem

Rosnące wymagania względem wydajności, jakości i dokładności cięcia blach wymuszają konieczność stosowania nowoczesnych metod obróbki oraz wysokiej klasy parku maszynowego. Wybór laserowego cięcia blach daje gwarancję doskonałej precyzji, gładkich krawędzi blach oraz skrócenie czasu obróbki. Jest to metoda, która pozwala na bezpośrednie wykorzystanie wyciętych blach. Mogą być one wykorzystane w najbardziej precyzyjnych i wymagających aplikacjach.

Cięcie laserowe stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu

Świadczymy usługi cięcia leserem blach o maksymalnych wymiarach arkusza 4000x2000mm. Wykorzystujemy laser Bystronic ByStar Fiber, który charakteryzuje się wysoka dokładności i precyzją. Możliwe jest wycięcie skomplikowanych kształtów, wąskich otworów i fasolek. Jakość krawędzi oraz ich gładkość eliminuje konieczność gradowania, a tym samym minimalizuje pracochłonność.

Precyzyjne wycinanie laserowe

Zajmujemy się cięciem laserowym różnych rodzajów metali, w tym: stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu. Nowoczesna technologia lasera włóknowego Fiber umożliwia doskonałą jakość cięcia blach cienkich oraz grubych:

  • cięcie laserowe stali czarnej – do 30 mm

  • cięcie laserowe stali nierdzewnej – do 30 mm

  • cięcie laserowe aluminium – do 35 mm

  • cięcie laserowe mosiądzu – do 20 mm

Zdjecie (17)

Jakie są najważniejsze zalety cięcia laserowego?

Wszędzie tam, gdzie ze względów jakościowych wymagana jest duża dokładność wyciętych detali, zaleca się zastosowanie metody cięcia laserowego. Jakie daje ona korzyści w porównaniu do innych metod?

  • wysoka precyzja wyciętych detali,
  • gładkość krawędzi, eliminująca konieczność dodatkowej obróbki,
  • równość powierzchni ciętych,
  • ekonomiczność procesu,
  • mniejsza ilość odpadów,
  • skrócenie czasu cięcia.

Usługi cięcia na laserze dla firm z Wielkopolski i nie tylko

Nasza firma znajduje się w Bogunieiwie, koło Rogoźna. Wykonujemy usługi cięcia na laserze dla klientów z całego kraju, ale w szczególności z Wielkopolski, w tym m.in. z: Poznania, Piły, Gniezna, Rogoźna, Obornik, Wągrowca, Szamotuły, Chodzieży, Budzynia, Wałcza, Czarnkowa. Podejmujemy się zarówno małych, jak i dużych realizacji, podchodząc indywidualnie do każdego zamówienia. Skupiamy się na optymalizacji wykorzystania materiału oraz powstających odpadów. Na pierwszym miejscu stawiamy wymagania klienta oraz zachowanie ustalonych terminów.

Skontaktuj się z nami i otrzymaj indywidualną wycenę ciecia laserowego blach.

Flux Usługi